TR EN ES

Kalite Politikamız

Eskim Kimya olarak, ISO 9001:2015 kalite yönetim standardına ve yasal şartlarına bağlı kalmak, sistemin etkinliğini ve sürekli iyileştirilmesini tüm çalışanların katılımı ile sağlamak, yüksek verimlilikte üretim yapmak ve müşteri - çalışan memnuniyeti sağlamak ana hedeerimizi oluşturur.

Kuruluşumuz, iç ve dış pazarda gelişen teknolojiye uygun olarak müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamaya yönelmekte olup, tedarikçilerimizi de sistemin bir parçası olarak değerlendirir. İnsan hayatının önemini gözetir, tüm çalışanların mutluluğunu sürekli ve tam olarak sağlamayı ortak sorumluluk anlayışı içinde kabullenir. Çevreye, iş sağlığı ve güvenliği kurallarına ve topluma olan sorumluluğumuzun bilincinde hareket eder, belgelerimizle taçlandırdığımız kalite sistemimiz kapsamında yürütülen tüm çalışmalarımızda, sürekli iyileştirme yapmayı kabul ve taahhüt ederiz.

UN EN 71-3

Oyuncak Güvenliği / Ağır Metal Sınırlaması

Vücuttan atılması mümkün olmayan arsenik, antimon, krom, kadmiyum, kurşun, civa ve selenyum gibi bazı ağır metallerin insan ve özellikle çocuk sağlığını ciddi şekilde tehdit etmekle birlikte, ekosisteme de oldukça zarar vermektedir. EN 71-3 (Safety Of Toys/ Migration of Some Elements) standardına uygun ürünlerde, bu ağır metaller yoktur ya da sınırların altındadır. Dolayısıyla bu ürünlerle çocuk oyuncak ve mobilyalarını boyayabilir ve tüm yüzeylerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Gelecek nesillere yaşanabilir bir toplum bırakmak ve çocukların sağlıkla büyümesini sağlamak, firmamızın başlıca politikaları arasında yer almaktadır. Sahip olduğumuz raporlarla, belirtilen ürünlerimizin EN 71-3 standartlarına uygun olduğu belgelenmiştir.

SA.590 Selülozik Astar / SB.510 Selülozik Boya / PA.910 Poliüretan Astar / PB00.810 Poliüretan Boya