Organize Sanayi Bölgesi 6.Cad. No:2 26110 ESKİŞEHİR

0 (222) 236 01 90

|
|
|
|
ES-5910 PG GENEL AMAÇLI PÜSKÜRTME TİPİ BEYAZ JELKOT

ES-5910 PG GENEL AMAÇLI Püskürtme Tipi Beyaz Jelkot ortoftalik esaslı, genel amaçlı jelkottur. Kullanım yeri özelliğine göre beyaz ve kırık beyaz olarak üretilmektedir. Küvet, lavabo, polyester mermer, su depoları, çatı ve cephe kaplaması gibi polyester ürünlerinde vb. alanlarda kullanılır.

Ürünü İncele
ES-5900 PG PÜSKÜRTME TİPİ ŞEFFAF GENEL AMAÇLI JELKOT

ES-5900 PG Püskürtme Tipi Şeffaf Genel Amaçlı Jelkot ortoftalik esaslı, korozyon ve suya dayanımın gerekmediği uygulamalarda kullanılan estetik bir üründür. Kullanım yerine göre beyaz ve kırık beyaz olarak üretilmektedir. Küvet, lavabo, polyester mermer, su depoları, çatı ve cephe kaplaması gibi polyester ürünlerinde vb. alanlarda güvenle kullanılır.

Ürünü İncele
ES-5935 ISO/NPG AK. MD. PSK. BEYAZ JELKOT

ES–5935 ISO/NPG Esaslı Akrilik Modifiye Püskürtme Tipi Beyaz Jelkot kimyasallara ve termal şoklara dayanıklı bir üründür. Başta mutfak tezgâhlarının üretiminde olmak üzere, kimyasal maddelere, yüksek sıcaklık ve darbe dayanımın istendiği tüm kompozit malzemelerin üretiminde kullanılabilir. Zamanla sararmaz, solmaz ve matlaşmaz.

Ürünü İncele
ES-5900 FG FIRÇA TİPİ ŞEFFAF GENEL AMAÇLI JELKOT

ES-5900 FG Fırça Tipi Şeffaf Genel Amaçlı Jelkot, ortoftalik esaslı, korozyon ve suya dayanımın gerekmediği uygulamalarda kullanılan bir üründür. Kullanım yerine göre beyaz ve kırık beyaz olarak üretilmektedir. Küvet, lavabo, polyester mermer, su depoları, çatı ve cephe kaplaması üretiminde güvenle kullanılır.

Ürünü İncele
ES-5910 FG GENEL AMAÇLI FIRÇA TİPİ BEYAZ JELKOT

ES-5910 FG Genel Amaçlı Fırça Tipi Beyaz Jelkot ortoftalik esaslıdır. Kullanım yeri özelliğine göre beyaz ve kırık beyaz olarak üretilmektedir. Küvet, lavabo, polyester mermer, su depoları, çatı ve cephe kaplaması gibi polyester ürünlerinde vb. alanlarda kullanılır.

Ürünü İncele

Copyright 2017 © ESKİM Kimya Sanayi