Organize Sanayi Bölgesi 6.Cad. No:2 26110 ESKİŞEHİR

0 (222) 236 01 90

|
|
|
|
SELÜLOZİK BAZ

Es-Color Renklendirme Sisteminde hazırlanması arzu edilen kartela rengi Selülozik baz kullanılarak ilgili formüle göre hazırlanır. Ambalaj içindeki boya, renk tamamen homojen hale gelene kadar karıştırılır. Bu şekilde hazırlanan renk Selülozik Tiner ile uygulama viskozitesine inceltilerek önceden astar uygulanmış yüzeye tabanca ile uygulanır.

Ürünü İncele
ENDÜSTRİYEL BAZ

Es-Color Renklendirme Sisteminde hazırlanması arzu edilen kartela rengi Endüstriyel baz kullanılarak ilgili formüle göre hazırlanır. Ambalaj içindeki boya, renk tamamen homojen hale gelene kadar karıştırılır. Bu şekilde hazırlanan renk Endüstriyel Tiner ile uygulama viskozitesine inceltilerek astarlı panele tabanca ile uygulanır.

Ürünü İncele
POLİÜRETAN BAZ

Es-Color Renklendirme Sisteminde hazırlanması arzu edilen renk karteladan seçilir ve parlak olması isteniyorsa Poliüretan Parlak Baz, mat olması isteniyorsa Poliüretan İpek Mat ve Mat Baz ile hazırlanır. Ambalaj içindeki boya, renk tamamen homojen hale gelene kadar karıştırılır. Bu şekilde hazırlanan renk, Eskim Poliüretan Lake Sonkat Sertleştirici (SP 170) ile 2/1 oranında komponentlenip Poliüretan Tiner ile uygulama viskozitesine inceltilerek önceden astar uygulanmış yüzeye tabanca ile uygulanır.

Ürünü İncele

Copyright 2017 © ESKİM Kimya Sanayi