Organize Sanayi Bölgesi 6.Cad. No:2 26110 ESKİŞEHİR

0 (222) 236 01 90

|
|
|
|

ESKİM CİLA TİPİ POLYESTER

Ürünün Tanımı ve Kullanım Alanları

Eskim Cila Tipi Polyester; parafin ihtiva eden bir cila tipi polyesterdir. Yere paralel yüzeylere tatbik edilir, dik olarak tatbik edilemez. Üzerine tatbik edilen son kat verniklerden etkilenmez, çok sağlam bir zemin oluşturur. Ahşap yüzeylerin (kaplama, masif gibi) doldurarak düzgün bir alt zemin elde edilmesinde kullanılır. Bir nevi dolgu verniğidir
Uygulama yapılacak yüzey her türlü kir ve yağdan arındırılmalı, nemli ya da ıslak olmamalıdır. Temiz yüzeyler üzerine tatbik edilir. Cila polyester karışımı hazırlanırken önce hızlandırıcı (kobalt oktoat %6) karıştırılıp, hızlandırıcı iyice karıştıktan sonra sertleştirici (mek-peroksit) ilave edilir.

Ürünün Fiziksel Özellikleri
Depolama Koşulları

Kapalı ambalajlarda kuru temiz ve serin yerde muhafaza edilmelidir. Aynı şarj numaralı ve aynı tarihli ürünler bir arada depolanmalıdır. Kullanım ömrüne dikkat edilmelidir. Ambalajlar üst üste 3 kattan fazla konulmamalıdır.( Teneke boşaltımları için geçerlidir. )
• Bu bilgiler genel şartlar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Bilgi yetersizliği nedeni ile ouşacak sorunlardan ESKİM A.Ş. sorumlu değildir.

Copyright 2017 © ESKİM Kimya Sanayi