Organize Sanayi Bölgesi 6.Cad. No:2 26110 ESKİŞEHİR

0 (222) 236 01 90

|
|
|
|
Selülozik Tiner

Selülozik bazlı boyaların yanı sıra rapid alkid bazlı boya, astar ve verniklerin inceltilmesi için tasarlanan özel tinerdir. Kullanıldığı ürünleri ideal oranda inceltir. Uygulama yüzeyi üzerinde buğu tabakası bırakmaz, ürünün iyi yayılmasını sağlar. İnceltmede kullanıldığı ürünlerde yağ bırakmaz ve bu nedenle kurumanın gecikmesine yol açmaz. Yüksek kaliteli solventlerden imal edilen bir incelticidir. Selülozik ve rapid boya ve astarların tüm çeşitlerinin inceltilmesinde ve bu uygulamalarda kullanılan aletlerin temizlenmesinde güvenle kullanılır.

Ürün İncele
Rapid Tiner

Rapid alkid bazlı boya ve verniklerin inceltilmesi için tasarlanan, nem içermeyen, inceltme tineridir. Tüm rapid boya ve astar sistemlerinde kullanılabilecek, özel bir tinerdir. Rapid boyaların ve astarların tüm çeşitlerinin inceltilmesinde ve bu uygulamalarda kullanılan aletlerin temizlenmesinde güvenle kullanılır.

Ürün İncele
Akrilik Tiner

Akrilik bazlı ürünlerin inceltilmesi için tasarlanan özel tinerdir. Kullanıldığı ürünleri ideal oranda inceltir. Uygulama yüzeyi üzerinde, ürünün iyi yayılmasını sağlar. Yüksek kaliteli bir incelticidir. Akrilik sistemli ürünlerin tüm çeşitlerinin inceltilmesinde ve bu uygulamalarda kullanılan aletlerin temizlenmesinde güvenle kullanılır.

Ürün İncele
Polyester Macun

Polyester Çelik Macun doymamış polyester reçine esaslı, çift bileşenli, dolgu gücü yüksek bir macundur. Yüzeye çok iyi yapışır, yüzeylerdeki derin çukurları doldurur, kolay zımparalanır, son derece düzgün bir yüzey oluşturur. Oto boya yenileme ve buna benzer tamir işlemlerinde derin yüzey arızalarını gidermek amacıyla kullanılır. Temizlenmiş çıplak saç, alüminyum ve fiberglas yüzeylere direk uygulanabilir. Aynı zamanda mobilya tamir işlerinde de güvenle kullanılır.

Ürün İncele
Pretty Boya Sökücü

Metal yüzeylere uygulanmış istenmeyen boyaların yüzeyden temizlenmesi için kullanılan malzemelerdir.

Ürün İncele

Copyright 2017 © ESKİM Kimya Sanayi