Organize Sanayi Bölgesi 6.Cad. No:2 26110 ESKİŞEHİR

0 (222) 236 01 90

|
|
|
|
Selülozik Tiner

Selülozik bazlı boya, astar ve verniklerin inceltilmesi için tasarlanan özel tinerdir. Kullanıldığı ürünleri ideal oranda inceltir. Uygulama yüzeyi üzerinde buğu tabakası bırakmaz, ürünün iyi yayılmasını sağlar. İnceltmede kullanıldığı ürünlerde yağ bırakmaz ve bu nedenle kurumanın gecikmesine yol açmaz. Yüksek kaliteli solventlerden imal edilen bir incelticidir. Selülozik boyaların ve verniklerin tüm çeşitlerinin inceltilmesinde ve bu uygulamalarda kullanılan aletlerin temizlenmesinde güvenle kullanılır.

Ürün İncele
Poliüretan Tiner

Poliüretan boya ve verniklerin inceltilmesi için tasarlanan, nem içermeyen, inceltme tineridir. Tüm poliüretan boya ve vernik sistemlerinde kullanılabilecek, özel bir tinerdir. Poliüretan boyaların ve verniklerin tüm çeşitlerinin inceltilmesinde ve bu uygulamalarda kullanılan aletlerin temizlenmesinde güvenle kullanılır.

Ürün İncele
Akrilik Tiner

Akrilik bazlı ürünlerin inceltilmesi için tasarlanan özel tinerdir. Kullanıldığı ürünleri ideal oranda inceltir. Uygulama yüzeyi üzerinde, ürünün iyi yayılmasını sağlar. Yüksek kaliteli bir incelticidir. Akrilik sistemli ürünlerin tüm çeşitlerinin inceltilmesinde ve bu uygulamalarda kullanılan aletlerin temizlenmesinde güvenle kullanılır.

Ürün İncele
Retarder

Yüksek sıcaklığın yaşandığı sıcak bölgelerde yada yaz aylarında meydana gelebilecek boya kusurlarını engellemeye yönelik ahşap grubu ürünlerde ağırlıkça %3-5 oranında kullanılan özel solvent karışımıdır.

Ürün İncele
Pretty Boya Sökücü

Ahşap yüzeylere uygulanmış istenmeyen boyaların yüzeyden temizlenmesi için kullanılan malzemelerdir.

Ürün İncele

Copyright 2017 © ESKİM Kimya Sanayi