Organize Sanayi Bölgesi 6.Cad. No:2 26110 ESKİŞEHİR

0 (222) 236 01 90

|
|
|
|

PRODUCTS

MOBİLYA GROUP

More Information

Selülozik Boya, Poliüretan Boya, Selülozik Astar BoyaPoliüretan Astar Boya, Yat Vernik, Cam Cila, Poliüretan Dolgu Vernik, Poliüretan Mat Vernik, Poliüretan İpek Mat Vernik, Poliüretan Parlak Vernik, Selülozik Dolgu Vernik, Selülozik İpek Mat Vernik, Selülozik Parlak Vernik....

More Information

ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER

More Information

Bu grupta seri kurumalı, rapid alkit esaslı, yüzey kurumasını çabuk yapan boya ve astarlar bulunmaktadır. İş makineleri, el ve tarım aletleri, boru, kazan, radyatör, su deposu, vinç gibi her türlü çelik aksamda, çeşitli sanayi tesislerinde, köprü, hangar, depo gibi tesislerin çelik konstrüksiyonların...

More Information

SENTETİK SİSTEMLER

More Information

Bu grupta yer alan ürünler sentetik uzun ve orta yağlı alkit reçine esaslı boya, astar, ahşap koruyucu, cam cila, yat vernik ve dış cephe ahşap renklendiricilerden oluşmaktadır. ESKİM Kimya sentetik grubu ürünlerini PREMIER markasıyla müşterilerine sunmaktadır.

More Information

POLYESTER GROUP

More Information

Bu grupta yer alan ürünler doymamış poliester reçine esaslı dolgu vernikleri, astar ve parlak verniklerdir. Doymamış poliester esaslı ürünler ile hazırlanan ahşap zeminler son derece dayanıklı ve serttir. Üzerine uygulanan son kat boyanın kusursuz görünmesini sağlar.

More Information

JELKOTLAR

More Information

Kimyasallara ve termal şoklara dayanıklı bir ürünlerdir. Başta mutfak tezgâhlarının üretiminde olmak üzere, kimyasal maddelere, yüksek sıcaklık ve darbe dayanımın istendiği tüm kompozit malzemelerin üretiminde kullanılabilir. Zamanla sararmaz, solmaz ve matlaşmaz.

More Information

DIGITAL CATALOG

The product catalog of the year 2017 was published. It can be read as online. You can request your address.

More Information

Copyright 2017 © ESKİM Kimya Sanayi